На 78-му році життя відійшла у вічність наша колега — Євгенія Олександрівна Максимова

Колектив Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника з глибоким сумом повідомляє, що на 78-му році життя відійшла у вічність наша колега, чудовий фахівець із бібліотечної справи, багаторічна працівниця, колишня завідувачка відділу комплектування — Євгенія Олександрівна Максимова.

Євгенія Олександрівна розпочала трудовий шлях у Бібліотеці після закінчення школи, з 1962 року, спочатку — на посаді бібліотекаря, згодом — старшого бібліотекаря відділу комплектування, з вересня 1975 року — головного бібліотекаря, з березня 1984 року до квітня 2010 року — очолювала відділ комплектування, з 2010 року і донині обіймала посаду бібліотекаря І категорії відділу формування інформаційних ресурсів.

Колеги знали Євгенію Олександрівну як висококласного бібліотечного фахівця, наполегливу та добросовісну працівницю. За 25 років під її керівництвом колектив відділу стабільно і якісно виконував функціональні обов’язки з комплектування фонду Бібліотеки. Євгенія Олександрівна організовувала вивчення та вдосконалення технологічних процесів роботи і впроваджувала нові форми і методи формування бібліотечного фонду, інноваційний досвід вітчизняних та зарубіжних бібліотек із цих питань.

Упродовж багатьох років очолювала інвентарну та комісію з комплектування фонду Бібліотеки, була членом Ради з формування фондів. Є. О. Максимова здійснила вагомий внесок у розвиток системи підвищення кваліфікації працівників Бібліотеки: організовувала та читала лекції з комплектування фонду, проводила курси з вивчення англійської мови.

За високі професійні досягнення, вагомі внески у формування, організацію та популяризацію фонду книгозбірні неодноразово була нагороджена почесними грамотами та подяками.

Ми будемо пам’ятати Євгенію Олександрівну як неперевершеного майстра своєї справи, щиру людину, чуйного керівника, тактовну та доброзичливу колегу.

Світла пам’ять про Євгенію Олександрівну Максимову назавжди збережеться у серцях усіх, хто її знав і працював із нею.

Вічна і світла пам’ять.