Електронне доставляння документів


Сервісну послугу “Електронне доставляння документів” (ЕДД) можуть отримати фізичні (персональні, віддалені користувачі) та юридичні (установи) користувачі.

Ви можете замовити електронні копії:

– окремих сторінок або розділів книг;

– статей з продовжуваних та періодичних видань;

– законодавчих та нормативних документів.

Етапи звійснення замовлення в ЕДД:

1. Перевірити наявність потрібного документу в електронному каталозі, або імідж каталозі.

2. Заповнити форму для ЕДД та надіслати її в електронній формі (скановану копію) на адресу [email protected];

3. Після підтвердження отримання замовлення та перевірки наявності запитуваного видання у фондах Бібліотеки, замовнику надсилається повідомлення щодо його виконання та вартості. Вартість замовлення визначається згідно з Переліком платних послуг, що надає ЛННБУ ім. В.Стефаника.

4. Виконання замовлення здійснюється впродовж 3-х робочих днів від дня надходження повної суми коштів на рахунок Бібліотеки.

5. Відповідно до Закону України “Про авторське право і суміжні права” № 3792-XII від 23.12.1993р. отримані копії видань дозволяється використати тільки для особистих, наукових і освітніх цілей та забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у бідь-якій формі, крім законодавчо дозволеної (однократна роздруківка електронного файлу), передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам або організаціям.

Відповідальність за несанкціональне використання отриманих від Бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавста, цілком лягає на користувача.