Бібліотека вітає з Ювілеєм генерального директора Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського Дубровіну Любов Андріївну

 
 

 

Високоповажана Любове Андріївно!

Колектив Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника щиросердечно вітає Вас зі  славним  Ювілеєм! Знаємо і шануємо Вас як видатну вчену –  книгознавця, документознавця, джерелознавця, архівознавця,  члена-кореспондента Національної академії наук України, генерального директора Національної бібліотеки України імені В. Вернадського.

Актуальність  і важливість проблем, дослідженню яких Ви присвятили свій науковий талант, високо поціновані  українською спільнотою як у нашій державі, так і поза її межами. Відзначаємо Ваш вагомий внесок у розвиток української бібліотечної справи та в утвердження ролі книгозбірень у формування інформаційного простору України. Ваша увага і високий авторитет серед молодих учених дозволив виховати для сучасної бібліотекознавчої науки цілу плеяду молодих дослідників.

Шануємо Вас, Любове Андріївно, як палку прихильницю Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника. Вдячні Вам за постійну моральну і фахову підтримку у реалізації важливих проектів, що здійснює наша книгозбірня.

Уклінно дякуючи Вам за невтомну працю на ниві збереження  і примноження української національної культурно-історичної спадщини, просимо для Вас у Бога міцного здоров’я, благополуччя, душевного спокою і великого людського щастя!

Хай буде плідною Ваша щоденна професійна праця та гідною винагорода за самовідданість!

Від імені колективу ЛННБ України ім. В.Стефаника,
з повагою генеральний директор Василь  Ферштей