Тестовий доступ

Шановні читачі!

У читальному залі відділу бібліотекознавства  Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника (вул. Стефаника, 2) пропонується  доступ до нижче перелічених баз даних.


Academic Search Complete (ASC) ― найбільша багатофункціональна база даних у світі, спеціально розроблена для наукових установ. Даний ресурс сьогодні становить тексти навчальних матеріалів з багатьох дисциплін і включає понад 8 500 повнотекстових періодичних видань включно з 7 300 рецензованими журналами. Окрім повнотекстових версій, подає анотований покажчик до більш ніж 12 500 журналів і у загальній кількості до значного числа публікацій, охоплюючи монографії, звіти, матеріали конференцій та ін. У цілому, це велика колекція критично важливої інформації з багатьох галузей наукової діяльності.

Містить PDF-файли за період з 1887 р. по сьогодні, для більшості з яких підтримується режим пошуку. Для більш ніж 1 400 журналів забезпечується пошук цитованих джерел.

Доступ триває до 31.08.2019

search.ebscohost.com

_____________________________________________________________

 

Energy & Power Source ― база даних, що містить повну інформацію з більш як 1 000 публікацій, включаючи журнали, монографії, періодичні та галузеві видання, безпосередньо пов’язані з діяльністю енергетичної індустрії. Вміщує тисячі найважливіших галузевих та маркетингових звітів. Інформаційне наповнення також охоплює десятки тисяч додаткових технічних статей з результатами випробувань і кращими практичними прикладами, відібраними з безлічі галузевих і промислових видань. База розроблена для фахівців у галузі енергетики та науковців і сьогодні є найкращою збіркою інформації, пов’язаної з питаннями виробництва енергії та електричної потужності.

Доступ триває до 30.06.2019

search.ebscohost.com

_______________________________________________________________

 

Institute of Physics Publishing ― електронна база даних видавництва IOP Publishing, що видає понад 60 журналів, які охоплюють широкий спектр галузей: прикладної фізики, астрономії та астрофізики, атомної, молекулярної та оптичної фізики, хімії, обчислювальних наук, конденсованих середовищ, освіти, техніки, навколишнього середовища, високих енергій та ядерної фізики, матеріалознавства, математики, вимірювання, медичних і біологічних наук, фізики плазми.

Доступ триває до 30.06.2019

http://iopscience.iop.org/

______________________________________________________________

Cambridge University Press ― електронний архів відомого британського Видавництва Кембриджського університету. Надає у користування більш як 200 найменувань електронних версій наукових журналів цього видавництва. База даних охоплює різні галузі знань. У вільному доступі ― зміст журналів, бібліографічні описи статей з рефератами. У передплаченому доступі система проводить пошук і видає бібліографічні результати за журнальними статями та книгами видавництва, проте доступ до повних текстів можливий виключно для журнальних публікацій.

Доступ триває до 30.06.2019

http://www.cambridge.org/core

______________________________________________________________

Royal Society Publishing ― колекція періодичних рецензованих видань Лондонського королівського товариства. Зараз триває унікальний доступ до найповнішого вмісту бази (Proceedings A та  Proceedings B). Глибина доступу до повних текстів від 1665 р. і по сьогоднішній день.

Доступ триває до 31.12.2018

http://royalsocietypublishing.org/search/

______________________________________________________________

 

Inspec ― провідна бібліографічна база даних, створена інститутом IET (Institution of Engineering and Technology), що вміщує реферати та покажчик назв світової наукової й технічної літератури. Містить понад 11 мільйонів записів та охоплює понад 5 000 журналів, 2 500 збірників з матеріалами конференцій, чималу кількість книг, дисертацій, патентів і звітів.

Доступ триває до 31.10.2018

search.ebscohost.com

______________________________________________________________