News: Відкрито виставку "ЯРОСЛАВА КОРОЛЬ: живопис" Відкрито виставку "ЯРОСЛАВА КОРОЛЬ: живопис"

Рубрика: Виставки    Розміщено: 27.04.2009    Переглядів: 5442

27 квітня 2009 р. о 14.00 у Відділенні "Палац мистецтв ім.Тетяни та Омеляна Антоновичів" відкрито виставку "ЯРОСЛАВА КОРОЛЬ: живопис".
Ярослава Король народилася 25 червня 1954 р. у карпатському селі Плав'є на Львівщині в родині отця Антона та Марії Косарів. Навчалася на кафедрі художньої кераміки Львівського державного інституту декоративного та прикладного мистецтва. Живе і працює у Львові.
Художниця була учасницею багатьох виставок. Вперше вона експонувала свої твори на колективній виставці "Львівська весна — 93", що відбувалася в Національному музеї у Львові, Львівській картинній галереї, Музеї етнографії та художніх промислів ІН НАНУ у Львові. Перша персональна виставка відкрилася у 1996 році у Самборі у музеї "Бойківщина". Її твори експонувалися в Ужгородському музеї архітектури і побуту, в музеї етнографії та художніх промислів ІН НАНУ у Львові, у Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Тичини у Києві, у Муніципальному центрі мистецтв Алькорн у Мадриді та інших музеях України та Європи.
Ярослава Король — художниця, схильна у своїй творчій самореалізації до філософствування. Але це філософствування не абстрактне, інтелектуалізоване, закодоване на полотні в хитросплетінні різноманітних знаків і символів. У неї це, скоріше любов до мудрості і прагнення до неї, прояв особистого і духовного досвіду, "вбраного" в оригінальну художню форму.
Цитата: 27 квітня 2009 р. о 14.00 у Відділенні "Палац мистецтв ім.Тетяни та Омеляна Антоновичів" відкрито виставку "ЯРОСЛАВА КОРОЛЬ: живопис".
www.lsl.lviv.ua