З 1998 року при тоді ще Львівській науковій бiблiотеці ім. В. Стефаника НАН України функціонує Нiмецький читальний зал. Це був перший перший Німецький читальний зал в Україні, який був відкритий за сприяння Німецького культурного центру "Гете-Інститут" (Київ)

На сьогодні фонд Німецького читального залу - це найбільше зібрання сучасної німецької літератури у місті. Читальний зал виконує одночасно функції інформаційного центру стосовно Німеччини і має велику кількість довідкових видань, які постійно поновлюються.
За винятком довідкової літератури, всі інформаційні засоби, що перебувають у фонді читального залу, дозволяється брати на абонемент. З порядком видачі на абонемент можна ознайомитися в Правилах користування Німецьким читальним залом.
Всі послуги які надаються Німецьким читальним залом, безкоштовні.

Кожен, хто потребує актуальну інформацію про Німеччину, може звернутися до Німецького читального залу. Тут можна отримати інформацію та літературу з таких галузей: філософія, психологія, економіка й менеджмент, право, мовознавство, техніка, екологія, мистецтво, архітектура й дизайн, кіно, театр, музика, німецькомовна література, історія, географія.

Розпорядок роботи Нiмецького читального залу:
 • Понеділок, вівторок 12-17 год.
 • Середа, четвер 15-20 год.
 • П'ятниця 9-14 год

 • Вiдвiдуйте нас!
  Запитуйте, читайте книжки й журнали, слухайте музику - отримуйте iнформацiю про Нiмеччину.

  Працівники читального залу:
  Тимняк Петро
  Ясінська Наталя